Jdi na obsah Jdi na menu
 

SLUŽBY NEHTOVÉHO ATELIÉRU

 
MODELÁŽ GELOVÝCH NEHTŮ – NOVÉ
Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehet. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. Gel tuhne působením ultrafialového světla v UV lampě. Výhodou gelových nehtů je jejich přirozenost a modelace podle přání zákazníka. Gelové nehty lze aplikovat na každou velikost i tvar nehtu, jsou vhodné i pro nehty slabé a lámavé.
Gelové nehty lze zdobit různými aplikacemi např. barevné třpytky, nálepky s motivy, zdobné síťky, kamínky i hadí kůže. Často používanou metodou jsou barevné gely pro potažení celého nehtu nebo francouzké zdobení.
NOVINKOU ve zdobení je použití magického zdobení, kde se na speciální lak magnetem vytváří ornamenty. V nabídce novinek je také speciální lak, kdy podle tělesné teploty lak mění barvu, změna barev reaguje i na působení slunce/stín. 
Cena:  580,- Kč
 
DOPLNĚNÍ GELOVÝCH NEHTŮ
Gelové nehty se musí doplňovat, časové intervaly pro doplnění jsou u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu nehtu, většinou se jedná o cca 3-4týdny po vlastní modeláži.
Cena: 370,- Kč
 
MANIKÚRA
MANIKÚRA  je označení kosmetické procedury, během které dochází k úpravě a čištění nehtů. Jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou.  Postup při manikúře se skládá z následujících úkonů: desinfekce rukou, změkčení kůžičky, zatlačení culticuly pomerančovým dřívkem, úprava nehtů na požadovaný tvar a délku, lakování nebo výživa nehtů, ošetření rukou tělovým mlékem .
 
SUCHÁ MANIKÚRA
Při použití SUCHÉ MANIKÚRY se ruce nenamáčejí, ale ke změkčení kůže kolem nehtů se používá změkčovač kůžičky.
Cena 150,-
 
P-SHINE
P- SHINE je japonská manikúra vhodná pro roztřepané, lámavé i nerostoucí nehty. Kůra podporuje prokrvení a zdraví růst nehtů. Hlavními složkami P-SHINU je včelí pyl a křemičitá hlinka. Hlinka, která se nanáší na nehet v podobě pudru a zalešťuje se do vysokého lesku.
Cena:  200,-Kč
 
PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU
Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby, změkčuje ztvrdlou kůži.
Cena:  90 ,- Kč 

 

207_v.jpg

 

PEELING RUKOU 

Peeling rukou je naprostým vrcholem péče o ruce. Pokožka rukou potřebuje čas od času zbavit odumřelých buněk, aby mohla lépe dýchat. Ideálně k tomu slouží peeling, neboli „odlupování“  toho, co by na kůži už nemělo být. Tato kosmetická procedura je navíc nezbytná ke zvýšení účinnosti kosmetických přípravků , protože pokožka může takto naplno vstřebávat aktivní látky obsažené v krémech. Peeling stimuluje obnovu buněk a napomáhá výrazně v boji proti stárnutí kůže. Ruce po peelingu jsou na dotek velmi jemné, vláčné a mají příjemnou vůni.

Cena 60,- Kč

 

 

KOMPLETNÍ CENÍK SLUŽEB NEHTOVÉHO ATELIERU:

 

MODELÁŽ GEL.NEHTU(NOVÉ) ………………….....……580,-Kč

DOPLNĚNÍ GEL.NEHTU……………………………..…….370,-Kč
POTAŽENÍ PŘ.NEHTU GELEM……………………...…....370,-Kč
ODSTRANĚNÍ GEL.NEHTU………………………….….....200,-Kč
OPRAVA GELOVÉHO NEHTU……………………….….…30,- Kč
GEL-LAK SE ZÁKLADNÍ MANIKUROU………………......290,-Kč
ODSTRANĚNÍ GEL-LAKU BEZ DALŠÍ APL……………...150,-Kč
P-SHINE……………….………………………...………..…200,-Kč
MANIKURA SUCHÁ…………………………….………….150,-Kč
PARAFINOVÉ ZÁBALY RUKOU…………..………..........100,-Kč
PEELING RUKOU…….………………………...……..……..90,-Kč
MASKA NA RUCE……………………………………….…..90,-Kč
LAKOVÁNÍ REG. LAKEM……….…………………….….....50,-Kč
BALBCARE.......................................................................180,-Kč